czwartek, 5 sierpnia 2010

Stuknął i puknął rok

No tak, od startu bloga minął już dokładnie rok ;) I na razie jest git :)

Stałym czytelniczkom i czytelnikom jak i okazyjnym zaglądaczom dziękuję za zainteresowanie :) Jeżeli ktoś jeszcze nie jest fanem tego bloga na Facebook, to po prawej stronie w dziale "Twarzoksiążka" można kliknąć "Like" (lub inny podobny przycisk, do smaku). Każde kliknięcie ratuje życie niewinnego jelonka.


Z okazji urodzin (w ramach prezentu) opchnę dzisiaj 3 filmiki z YouTube, które miałem od właśnie blisko roku w zakładkach "Na bloga", no ale jakoś były za mało "poważne" i profesjonalne, aby tu trafić ;) Ruszamy więc, w kolejności od najbardziej popularnej produkcji do najmniej:

1. "32 songs in 8 minutes"

Czyli 1 człowiek, 1 gitara, 2 kamery, 32 piosenki i 8 minut. Czy zgadniesz wszystkie tytuły bez podglądania?"Smoke on the Water" (ups, spoiler!) trochę niszczy ;)


2. The Axis of Awesome "4 Chords"

Dlaczego wszystkie piosenki pop brzmią podobnie? Bo to ta sama piosenka, ciąg tych samych 4 akordów...Jak ktoś nie może wytrzymać i chce poznać tajemnicę, to już teraz się dowie, że magiczne akordy zapewniające ciągły sukces w branży muzyki rozrywkowej to E, B, C# i A. Jak widać C# zyskuje na popularności.


3. Depeche Mode "John the Revelator" (polecam w HD)

Czyli świetny AMV (amateur music video) do piosenki "John the Revelator". Politycznie zaangażowany ;)

1 komentarz: